hity_disco_-_poloW dzisiejszych czasach coraz więcej Par Młodych nie chce disco polo na weselu. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta! Dziś, kiedy zapytamy przypadkowe osoby o tę muzykę, każdy powie „nie słucham, to staromodne i kiczowate”. I wszystko byłoby prawdą, gdyby te osoby faktycznie nie bawiły się przy tej muzyce i, co najciekawsze, nie znały tekstów piosenek.

Kapela grając na weselu, dokładnie widzi jak to wygląda – przy szybszych kawałkach disco polo możemy się między sobą zakładać „kto znajdzie osobę, która nie zna tekstu i nie śpiewa – ten nie składa dziś sprzętu!” I zgadnijcie jak się to kończy… Wszyscy razem energicznie składamy sprzęt i pakujemy do samochodu po weselu! :-) Jako zespół muzyczny zgadzamy się ze stwierdzeniem, że na weselu nie może być za dużo disco polo i biesiady, dlatego staramy się grać jak najwięcej nowych hitów, które porywają zazwyczaj do tańca wszystkich gości. Jednak pragniemy uświadomić wszystkich, że w disco polo to już właściwie weselna tradycja. Oczywiście, jeżeli tylko wyrazicie taką chęć, my nie zagramy ani jednego dźwięku Boysów, Bayef Full czy innych zespołów tego typu.

Jedyne co możemy Wam doradzić, jako przyszłym Parom młodym – nie rezygnujcie całkowicie z tej muzyki na swoim weselu – postawcie na Blue Binders a będziecie mogli spać spokojnie z myślą, że na waszej imprezie nie będzie przesadnej ilości disco polo, co pozwoli się wszystkim dobrze bawić i nie narazi was na falę krytyki ze strony starszych gości weselnych (bo to jest muzyka, którą oni lubią, należy to uszanować i bawić się razem z nimi – poza tym… kto się źle bawi przy disco polo? My takich ludzi nie znamy) :-) Zespół muzyczny Blue Binders gwarantuje Wam odpowiednio dobrany repertuar i masę najnowszych hitów przeplatanych z wieloma przebojami lat 90. oraz szczyptą disco polo i biesiadą! Jeżeli komukolwiek pomogliśmy przy decyzji odnośnie stylu muzyki na jego weselu, jest nam bardzo miło i mamy nadzieję, że spotkamy się na wspólnej imprezie! :-)

Ponieżej przedstawiamy kilka największych hitów disco polo, które na weselu są obowiązkowe (jeżeli oczywiście chcecie taką muzykę na swojej imprezie):

 

Blue Binders zaprasza do kontaktu! Z nami disco polo nie jest obciachem!