Blue Binders* – młodzi, ale z doświadczeniem! Znajdź informacje o nas

 

Pomimo młodego wieku w życiorysie każdego z nas widnieje współpraca z innymi zespołami. Z bagażem zebranej wiedzy, chęci i nowych pomysłów – powstał skład inny niż te, które do tej pory poznaliśmy! Zapraszamy do lekury – tutaj znajdziecie informacje o nas.

Połączyła nas wspólna wizja zespołu idącego z duchem czasu, podążającego za nowymi trendami i wciąż wzbogacającego repertuar najnowszymi hitami, potrafiącego zainteresować swoją muzyką wszystkie pokolenia.

Mamy nadzieję, że energia, którą przekazujemy z estrady zachęci Państwa do wspólnej zabawy!

Dla każdego z nas muzyka to zabawa i przyjemność a nie obowiązek. Pragniemy, żeby każda impreza, na której będziemy grać, była imprezą niepowtarzalną a dobra opinia o nas przyciągała coraz większe zainteresowanie. Czy to wesele, bankiet, studniówka, festyn, bal sylwestrowy – z nami nie zabraknie rozrywki a oprawa muzyczna imprezy będzie na najwyższym poziomie.

*zespołowym znakiem rozpoznawczym są niebieskie segregatory, w których przechowujemy nasze muzyczne skarby.

paulina - o nas

Paulina – Zawsze uśmiechnięta, obdarzona niezwykłym głosem reprezentantka płci pięknej w Blue Binders. Zazdroszczą nam jej inne zespoły!

marcin - o nas

Marcin – Gitarzysta z zamiłowania, informatyk z zawodu, a dodatkowo zespołowa złota rączka. Jako jedyny wie, do czego służy każdy kabel na scenie.

michal - - o nas

Michał – Człowiek-orkiestra, żadnego instrumentu się nie boi. W naszym składzie zajmuje się najczęściej biało-czarnymi klawiszami , a także użycza swojego męskiego wokalu.