Oferta zespołu Blue Binders skierowana jest zarówno do wszelkiego rodzaju instytucji, jak i do osób prywatnych. Zajmujemy się oprawą muzyczną przyjęć, bankietów, wesel, studniówek, festynów oraz imprez okolicznościowych. Atrakcyjność naszych usług sprawia, że zespół Blue Binders jest niezastąpiony!
Zespół pochodzi z województwa lubuskiego, ale razem ze swoją muzyką Blue Binders dotrą do każdego miejsca na świecie, gdzie tylko będzie na nich czekać publiczność spragniona zabawy! Naszą muzykę najczęściej można usłyszeć w okolicach Żar, Żagania, Zielonej góry.
Pamiętaj, że znane powiedzenie „kto pierwszy, ten lepszy” obowiązuje także w muzycznym świecie. Zatem — jeśli chciałbyś usłyszeć zespół Blue Binders na swojej imprezie, nie zwlekaj — zapytaj o wolny termin już dzisiaj, korzystając z zakładki KONTAKT

OFERTA SPECJALNA

Możliwość poszerzenia składu o SKRZYPCE!
Wychodząc naprzeciw potrzebom i upodobaniom Klientów, zespól Blue Binders powiększa się na życzenie! Dzięki współpracy z profesjonalną skrzypaczką, udaje nam się stworzyć niezapomniany klimat imprezy przy dźwiękach tego pięknego instrumentu. Przy rozszerzeniu składu o skrzypce dla Par Młodych dodatkowy bonus: wykonanie oprawy muzycznej ceremonii ślubnej w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego! Taka oferta nie jest dostępna u konkurencji!

Oferta skrzypiec na Twoim weselu oraz ślubie pozwoli poczuć się jak w bajce!

Małgorzata – Od 7. roku życia nosi na plecach futerał ze skrzypcami. Nawet często je wyciąga i wydaje z nich przeróżne dźwięki. Obecnie studiuje na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Angażuje się w projekty orkiestrowe i kameralne, wykonując muzykę w całej gamie gatunków i stylów. Bierze udział w kursach i konkursach muzycznych na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Mieszka w Tychach, sercem jest w Krakowie, a wakacji nie wyobraża sobie bez polskiej Krainy Jezior.