Masz jakieś pytania? Zanim napiszesz do nas, zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami i naszymi odpowiedziami. Jeżeli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi na ważne dla ciebie kwestie – zadzwoń lub napisz do nas! Poniżej lista pytań i odpowiedzi:

1. Jakim repertuarem dysponuje zespół Blue Binders?

Jest to mieszanka utworów polskich, zagranicznych, biesiadnych i disco polo. Gramy zarówno najnowsze hity, które można usłyszeć teraz w radiu, jak i stare, najbardziej znane szlagiery. W każdym bloku muzycznym mieszamy różne style muzyczne. Oczywiście biesiada i disco polo są nieuniknione na weselu i nie należy się tego bać, ponieważ przy tej muzyce goście się bardzo dobrze bawią:)

2. Jak wygląda współpraca z zespołem i dopełnienie formalności?

Wszelkie kwestie związane z organizacją wesela ustalamy mailowo, telefonicznie lub podczas spotkania na żywo. Dodatkową pomocą jest elektroniczny FORMULARZ WESELNY przeznaczony dla zdecydowanych Par, zawierający najważniejsze informacje (data, miejsce, szczegóły imprezy, wybrane utwory, zabawy itd.).
Zapraszamy do skorzystania z zakładki KONTAKT.

3. Jaki zakres usług oferuje zespół Blue Binders?

Na pakiet naszych usług składają się:
– oprawa muzyczna wesela*,
– prowadzenie zabaw,
– prowadzenie oczepin**,
– zapewnienie profesjonalnego nagłośnienia i oświetlenia,
– oprawa muzyczna uroczystości w kościele bądź USC (opcja dodatkowa),
Dodatkowo: podczas wesela puszczamy bańki mydlane przy wolnych piosenkach. Na pierwszy taniec oferujemy również tzw. „ciężki dym” (wystarczy w YouTube wpisać hasło „ciężki dym na weselu” – daje to efekt tańca w chmurach).

4. Czy istnieje możliwość poszerzenia składu o dodatkowy instrument?

Tak, istnieje możliwość powiększanie składu o skrzypce. Jeżeli zdecydujecie się na poszerzenie składu, gratis dodajemy skrzypce w kościele. UWAGA – w związku z licznymi pytaniami o skrzypce, wyjaśniamy – rozszerzając skład, bierzecie Państwo skrzypce NA WESELE (skrzypaczka jest obecna podczas całej zabawy weselnej i gra razem z zespołem), natomiast oprawa przez ten instrument w kościele jest gratis :)

5. Jak wygląda rozkład czasowy przerw i bloków muzycznych podczas wesela?

Każdy blok to minimum 6 piosenek. Jeżeli po tych utworach obserwujemy duży ruch na parkiecie i chęć do dalszej zabawy, to elastycznie dodajemy 1-2 piosenki. Po nich następuje max. 10-minutowa przerwa.

*REPERTUAR – możemy udostępnić Wam listę wszystkich utworów, które grywamy, abyście zaznaczyli, których nie chcecie i te, bez których Wasze wesele nie może się odbyć.
/w razie chęci dodania innych piosenek, odsyłamy do pkt.2./

**OCZEPINY – po przedstawieniu zabaw, jakimi dysponujemy, możecie sobie wybrać te, które pojawią się na Waszym weselu.
/w przypadku, kiedy Para Młoda nie wyrazi chęci na oczepiny, po prostu usuwamy ten punkt z programu wesela/